رفع چربی های موضعی با کویتیشن

دستگاه اولتراسوند کویتیشن یک تکنیک زیبایی نسبتا جدید است که امکان رفع چربی ‌های موضعی بدون نیاز به جراحی را فراهم نموده است. در رفع چربی های موضعی با کویتیشن از تکنولوژی پیشرفته‌ای استفاده می‌شود که سلول‌های چربی را به حالت مایع تبدیل می‌کند. سپس این چربی‌ها با سیستم تصفیه طبیعی بدن دفع می‌شوند. برای رفع چربی های موضعی با کویتیشن کمی حوصله به خرج دهید؛ دو تا دوازده ماه طول می‌کشد تا شاهد رفع چربی های موضعی و کاهش سایز باشید.

دستگاه اولتراسوند کویتیشن از امواج اولتراسوند (فراصوت) با فرکانس پایین استفاده می‌کند و چربی های موضعی انباشته شده در باسن، شکم، زانوها و ران‌ها را هدف قرار می‌دهد؛ به این ترتیب رفع سلولیت و رفع چربی های موضعی با کویتیشن امکان‌پذیر می‌شود. امواج اولتراسوند حباب‌های میکروسکوپی در بافت چربی ایجاد می‌کند. این حباب‌ها‌ رشد می‌کنند و در غشای سلول‌های چربی می‌ترکند. ترکیدن این حباب‌ها باعث لرزش سلول‌ها، پاره شدن غشای آن‌ها و متلاشی شدن سلول‌ها می‌شود. سپس چربی‌های متلاشی شده از طریق کبد و سیستم تصفیه بدن، دفع می‌شوند.

رفع چربی های موضعی با کویتیشن باعث اصلاح شکل بدن و بالا رفتن اعتماد به نفس می شود؛ زیرا این روش نتایج عالی و دائمی ایجاد می‌کند و افراد برای همیشه از تماشای اندام تراشیده خود در آینه لذت خواهند برد.

:: ارسال نظر